0eb9c25526ec4b52eaa4bf759a44d0ee.jpg
Witamy Państwa serdecznie w serwisie internetowym lewarek.pl

Lewarek.pl to ogólnopolska baza usług motoryzacyjnych zawierająca niezbędne informacje do znalezienia najlepszej usługi holowania. Przy okazji korzystając z naszych podobnych serwisów, mają Państwo możliwość wyszukania również pozostałych usług motoryzacyjnych: blacharza, lakiernika czy warsztatu samochodowego.

Strona służy przede wszystkim osobom, które poszukują najwyższej jakości usług świadczonych przez firmy w swoim regionie. Dzięki stale rosnącej liczbie użytkowników jak i gromadzonych przez nas informacji staliśmy się liderem w branży rozwiązań informacyjnych dla rynku motoryzacyjnego.
więcej ...


Serwis lewarek.pl to dynamicznie rozwijający się projekt internetowy. Zespół doświadczonych, ambitnych ludzi - osób od zawsze interesujących się samochodami i wszystkim co się z nimi wiąże.  Codziennie dbamy o jakość informacji prezentowanych naszym użytkownikom, o zawartość merytoryczną serwisu, a także jego sprawność i niezawodność oraz o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi.


Łatwość wyszukiwania
Przygotowany przez nas profil każdego podmiotu pozwala Państwu na uzyskanie wiarygodnych informacji takich jak: zakres usług, dane kontaktowe, lokalizacja, czy godziny pracy. Wypracowany system rekomendacji pozwala na obiektywną ocenę usługi z której Państwo skorzystaliście. Na bieżąco analizujemy i aktualizujemy spływające do nas dane, na podstawie których opracowujemy rankingi najlepiej ocenianych fachowców.

Dostęp 24 H
Wychodząc naprzeciw problemom jakie powstają podczas podróży w wyniku awarii lub wypadku, stworzyliśmy właśnie serwis lewarek.pl - dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy na drodze. Kolizja lub awaria samochodu generuje w ludziach dużą dawkę stresu. Niezwykle istotnym elementem w takiej chwili jest odpowiednia doza empatii i zrozumienia, a także stworzenie przyjaznych warunków podczas udzielania pomocy poszkodowanemu. Pomoc na drodze, to nie tylko holowanie i naprawa pojazdu ale także zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w tak trudnej dla uczestnika kolizji sytuacji. Z serwisem lewarek.pl wszystkie problemy, jakie staną Państwu na drodze podczas podróży uda się szybko rozwiązać!

Zapraszamy do kontaktu
Skupiamy się na gromadzeniu wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu. Stale rozwijamy się. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i sugestie, które pozwolą nam doskonalić dalszy rozwój naszej działalności. Nasz serwis motoryzacyjny dedykujemy wszystkim polskim kierowcom i przedsiębiorcom. Zapraszamy do współpracy i odwiedzin naszego portalu. Razem możemy więcej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Zespół serwisu motoryzacyjnego lewarek.pl

©   2012  lewarek.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone